Вила ” Аntonija ” Фурка

1334

ВИЛА АНТОНИЈА – ФУРКА

ВИЛАТА се наоѓа на 150м од плажата во Фурка. Располагаме со 1/3+1 апартмани, на приземје и на прв кат. Во секој од нив има 2 соби. Во спалната соба има два одвоени стандардни кревети. Во другата соба е кујната, кадешто има уште еден стандарден кревет, и уште едно легло на спуштање-дополнително. Секој апартман има комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi и клима уред. Користењето на климата и Wi-Fi е вклучено во цената. Вилата има и сопствен двор.

Напомена:

–   Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Tрето и четврто лице плаќа/ат само превоз.                                                                                                                                                                                                                                   –    Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 7 ноќевања без вклучен превоз

–    Сместувањето во собите е во 13 часот, а напуштање во 10 часот по локално време .

–   За уплата на 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман.

–  за користење сопствен превоз во термините означени со * цената на вкупниот аранжман  се намалува за 15 евра

– За време на престојот гостите сами се грижат за хигиената во собите  

– Во студиото или АПП е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет(број на кревети),преку додозволениот број  може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

– Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус.

Превозот на релација  Скопје –Халкидики – Скопје изнесува;

возрасни – 35 евра – повратен билет

деца од 2 до 12 години 25 евра

деца до 2 години БЕСПЛАТНО  (ако не користат седиште)