Вила ” Тomas “- Олимпик Бич 2018

1620

Вила ТОМАС се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 евра од ден , тераса .

Цената вклучува –  наем на студио 7 ноки/ 8 дена

Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.

 

Превозот чини:35 еур за возрасни

25 еур за деца од 2 до 12 години

Деца до 2 години бесплатно

НАПОМЕНА:

  • Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
  • Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
  • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
  • За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
  • За резервација задолжителна уплата на 30 % аконтација, во спротивно резервацијата се смета за неважечка;
  • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање
  • Задолжително патничко осигурување
  • Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);

 Важат општите услови за патувањe на Т.А. ВЕСНА – ТУРС   и СКТМ