Вила ” Aqva Luxury ” – Неа Потидеа

754
 • Капацитет:4 соби (на 1 кат), максимум 15 лица
  Оддалеченост од море/ плажа:80 метри
  Структура: трикреветни и четворокреветни
  Опис:
  Трикреветна: еден француски и еден еднинечен кревет, тоалет, комплетно опремена кујна, тераса
  Четирикреветна: двоен кревет/ софа на пуштање во првата просторија, комплетно опремена кујна, тоалет, и спална соба со француски кревет, тераса
  Забелешка: модерно опремени, големи тераси, паркинг, интернет, клима

Напомени и услови:

 • Цените во табелите се дадени во денари и евра, плаќaње исклучиво во денари
 • Вонсезонските цени се по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања со вкучен автобуски превоз
 • За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице
 • Сезонските цени се за наем на цело студио/ апартман, 9 ноќевања
 • Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот
 • Тргнување од Скопје во 03.00 часот, состанок на групата во 02.30 часот, за оние кои користат организиран автобуски превоз, истиот чини:
  • Возрасни 2.170мкд. (35 евра)
  • Деца до 12 години 1.550мкд. (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Максимум дозволено, сместување на едно дете до 6 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ