Вила ” Catrin ” – Скала Потамија 2018

1049

 На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

 

 

 

Напомена:

-Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
-Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
-За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
-Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
-За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
-Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
-Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
-Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
-Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 мкд.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

 

Автобуски превоз Скопје – Велес – Тасос – Велес – Скопје:
– возрасни: 50 €
– деца од 2 до 12 години: 35 €
– деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)