Вила ” Ekskluziv ” – Суто Море

572

Туристичка населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови за деца и други објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор. Сместувањето е во центарот на градот на само 150м од плажа и ги нуди следниве капацитети.

Вила Ексклузив  располага со двокреветни и трокреветни соби опремени со клима(вклучена во цената), Тв, купатило, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор.

Напомена :

Цените се изразени во евра и се однесуваат на пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз). Прво дете до 13.99 год. плаќа 50 % од цената на аранжманот.

Второто дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра)

Дете до 05 год. кое не користи кревет – ГРАТИС ( доплата за превоз 20 евра ) Намалување за патување со сопствен превоз – 20 евра.

сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противредност ( 1 евро = 62 ден.)