Вила ” Elvira ” – Неи Пори 2018

2633

ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120 м. оддалеченост од плажата во Неи Пори. Располага со двокреветни и трокреветнистудиа, опремени со мини кујна,  бања, балкон и ТВ. Истите се од Б категорија. Користење на клима се доплаќа 5 € по ден.

 

Напомени:

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.1 И БР.3 – ВОНСЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН – 7 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ.

– ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛА БР.2 – СЕЗОНСКИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.

– Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

– Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.

– Поаѓањето е на денот објавен во табелата, состанок на група во 03.30часот, поаѓање во 04.00часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.

– Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

– Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).

– За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи на редовните цени.

–  Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);