Вила ” Harmony Garden “- Скијатос 2018

420

Вила ХАРМОНИ ГАРДЕН – лоцирана во Агиа Параскеви на оддалеченост 100 метри од плажа. Вилата има голем двор со скара, бар и паркинг со ограничен капацитет. Располага со двокреветни студија со два единечни кревети, сите со комплет опремена кујна, ТВ, бања со туш и фен, клима (вклучена во цена) и Wi-Fi. Две студија се на 1 кат имаат балкони свртени кон море, а 4 студија се на приземје со сопствени балкони.

НАПОМЕНИ: 

 

*Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (9) ноќевања со вклучен:

автобуски превоз, брод, трансфер пристаниште-вила-пристаниште, клима уред за минимум 2 лица

*Термините објавени во табелата се однесуваат на ден на поаѓање, влез во објектите е следниот ден

*Поаѓање од Штип пред Нова пошта во 23:00 часот

*Поаѓање од Скопје АутоМакедонија(стар цветен пазар) во 23:00 часот

Цените се изразени во ЕУР, плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 62ден.

Трето и четврто лице добиваат 20% попуст на редовно легло

Петто лице гратис плаќа само превоз

Шесто лицегратис плаќа само превоз

Прво и второ дете од 02-12 год. добива 50% попуст на трето и четврто легло

Дете до 2 год. Бесплатно (без седиште)

Сите попусти за деца, трето и четврто лице важат при сместување со две возрасни лица

Само автобуски превоз 110 еур за возрасни, 65 еур за деца до 12 год.- повратна карта

Само автобуски превоз  80 еур за возрасни, 45 еур за деца до 12 год. – еден правец

За користење на аранжман со сопствен превоз се одбива 45 еур за возрасни, 25 еур за деца

Напомена: Oбезбедено е трансфер од пристаниште-вила-пристаниште на денот на пристигнување и заминување

Во случај на промена на часот на поаѓање/враќање од страна на  бродската компанија,  агенцијата го задржува правото за промена на часот на поаѓање/враќање во согласност со промените на бродската компанија

 

ОПИС НА СТУДИЈА – ВИЛА ХАРМОНИ ГАРДЕНС

 

СТУДИО БР. 1                                                             (1/2) 2 лица
Се наоѓа на приземје.Располага со 2 одвоени кревети.Има комплетно опремена кујна,ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.

 

СТУДИО БР.2                                                              (1/2) 2 лица
Се наоѓа на приземје. Располага со 2 одвоени кревети. Има комплетно опремена кујна,ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.

 

СТУДИО БР. 3                                                             (1/2) 2 лица
Се наоѓа на приземје.Располага со 2 одвоени кревети. Има комплетно опремена кујна,ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.

 

СТУДИО БР. 4                                                             (1/2) 2 лица
Се наоѓа на приземје. Располага со 2 одвоени кревети. Има комплетно опремена кујна, ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.

 

СТУДИО БР. 5                                                             (1/2) 2 лица
Се наоѓа на прв спрат.Располага со 2 одвоени кревети. Има комплетно опремена кујна, ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.Студиото е свртено кон морето,но не се гледа од него.

 

СТУДИО БР. 6                                                             (1/2) 2лица
Се наоѓа на прв спрат. Располага со 2 одвоени кревети. Има комплетно опремена кујна, ТВ. Бања со туш и фен,клима (која е вклучена во цената) и WI-FI.Студиото има сопствен балкон.Студиото е свртено кон морето,но не се гледа од него.