Вила ” Hristo “- Ксамил 2018

2038

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Годинава вашата одлука нека биде Ксамил и навистина нема да зажалите, бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење…и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

ВилаХристо

Се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .

Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања ,а плаќањето е во денари по курс62мкд.

10 % попуст за целосни уплати до30март  2018

Освен за смените обележани со * во мај и септември

НАПОМЕНИ:

– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по        извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

-Климата е вклучена во цената;

-Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

– За хигиената на собите се грижат гостите;

– За промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.