Вила ” Lenka “- Олимпик Бич 2020

274

                                  Вила Ленка – Oлимпик Бич

Вила Ленка се наоѓа на 300 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна,сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса, wi- fi (за брзината и квалитетот на сигналот агенцијата не може да гарантира стабилност )

 • Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
 • Цените без звездичка се за  наем на студио

-Цените со жолто се однесуваат за целосна уплата до   07.02.2020 год.

 • Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 еур превоз, a 25 евра за деца до 12 год.

 Превозот чини: –

 • 35еур за возрасни
 • 25еур за деца од 2 до 12 години
 • Деца до 2 години бесплатно

НАПОМЕНА:

 • Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација задолжителна уплата на 30 % аконтација, во спротивно резервацијата се смета за неважечка;
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување;
 • При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс  не се враќа.
 • Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Хотел Русија  )

Важат општите услови за патувањe на   Т.А. ВЕСНА – ТУРС и СКТМ !