Вила ” Lenka ” – Олимпик Бич 2018

1561

Вила Ленка се наоѓа на 350 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна,сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса.

 

 

Цените за за наем на студио за 7 ноки/ 8 дена без превоз

 Превозот чини:35еур за возрасни

                           25еур за деца од 2 до 12 години

Деца до 2 години бесплатно

 НАПОМЕНА:

  • Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
  • Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
  • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
  • За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
  • За резервација задолжителна уплата на 30 % аконтација, во спротивно резервацијата се смета за неважечка;
  • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање
  •   Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);Задолжително патничко осигурување