Вила ” London ” – Олимпик Бич 2018

2670

Вила Лондон се наоѓа на 450 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна,сателитска ТВ, клима (за користењесе доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса.

 

Цените се за наем на студио за 7 ноки/ 8 дена

  Превозот чини:35 еур за возрасни

                             25 еур за деца од 2 до 12 години

                              Деца до 2 години бесплатно

НАПОМЕНА:

Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);

Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);

Секоја направена штета се плаќа на лице место;

За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите

;За резервација задолжителна уплата на 30 % аконтација, во спротивно резервацијата се смета за неважечка;

Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање

Задолжително патничко осигурување;

  Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);