Вила ” Mitakas ” – Неи Пори 2018

4775

Вила Митакас се наоѓо во новиот дел во Неи Пори .Располага со 8 студија (1/3,1/4,апартман 6 13+1/3, дуплекс 6 1/3+1/3).Вилата се наоѓа 80 м одалечена од плажа .Сите се со вклучена климауред и wi-fi.

 

 Цените сo * се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз за минимум 2 лица 
• Цените без * се дадени за наем за студио / апартман / дуплекс за 7 ноќевања 
• Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
• Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
• при резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
• поради генерално чистење на студиата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
• хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
• Користењето на климата е вклучено во цената

. Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);