Вила ” Nikos ” – Полихроно 2018

1858

Локација:На самиот влез на Полихроно,на 50м.од главната пешачка патека и 3мин.од плажа.
Сместување: Апартмани  со една  или со две спални.
Опремa:Опремена кујна , ТВ, бања, тераса.
Клима уред: Користењето на клима уредот е бесплатнo.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ (7*),вклучуваат наем на АПП  и превоз по лице.

Сместувањето за трето  лице во 1/4  е БЕСПЛАТНО,  плаќа  само превоз.

Доколку се користи сопствен превоз  (7*), цените се намалуваат за 15€ по лице.

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМНА АПАРТМАН (9), превозот се доплаќа.

Превозот чини: 35€ за возрасни ,25€ за деца од 2 до 12 години,Деца до 2 години бесплатно

Тргнување од Скопје: 07:00ч. Наавтобуската станица пред старо матично на Илинденска

Превозот Ве остава до  најблиската локација на вилата,  каде може да застане и да се паркира

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:

  • Во АПП е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети);
  • Сместувањето во апартманите е во 14:00 (по локално време);
  • Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);
  • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
  • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
  • За резервација задолжителна уплата на 30% аванс, во спротивно резервацијата се смета за неважечка
  • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
  • Задолжително патничко осигурување.
  • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,00 ден.