Вила ” Pano “- Неа Плагија 2020

457

                                     Вила Пано – Неа Плагија

Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите.Ова туристичко местo ,споено со Неа Флогита, долга песочна плажа,чисто море.чист воздух,карактеристиката на идиличната Неа Плагија.Располага со маркети,таверни,продавници за сувенири….

Вила Пано се наоѓа на само 50 метри од плажа во Неа Плагија.Располага со четворокреветни студија на прв кат ( страничен поглед према море). Комплетно нови студија. Располага со комплетно опремена кујна, еден брачен и два кревети на кат, купатило со туш кабина,тераса поглед море. Климата и wi-fi се вклучени во цената.

НАПОМЕНА:

– Цените со * се промо цени и за рана резервација не следува попуст.

Во цената е вклучено:

– 7 ноќевања во 1/4 студио, цените со * се пакет аражмани по особа со вклучен превоз ( за сопствен превоз се одбива 10 евра)

– Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Сместувањето во собите е после 13часот локално време, а напуштањето на собите до 09часот локално време.

– За уплатени два аражмани 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од  5% .

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62мкд.

– Цената за превоз Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • 35евра – возрасни
  • 25евра – деца од 2 до 12 години
  • Бесплатано дете до 2години ( не користи седиште )