Вила ” Panos ” Скијатос 2018

747

Вила ПАНОС СТУДИОС – лоцирана во Агиа Параскеви на само 100 метри до плажа и  500метри до соседната плажа Колиос. Вилата има убаво уреден двор со базен и бар. Располага со двокреветни и трокреветни студија, сите се опремени со мини кујна, ТВ, клима (вклучена во цена) и Wi-Fi. Сите соби имаат балкони со поглед на море.

НАПОМЕНИ: 

 

*Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (9) ноќевања со вклучен:

автобуски превоз, брод, трансфер пристаниште-вила-пристаниште, клима уред за минимум 2 лица

*Термините објавени во табелата се однесуваат на ден на поаѓање, влез во објектите е следниот ден

*Поаѓање од Штип пред Нова пошта во 23:00 часот

*Поаѓање од Скопје АутоМакедонија(стар цветен пазар) во 23:00 часот

Цените се изразени во ЕУР, плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 62ден.

Трето и четврто лице добиваат 20% попуст на редовно легло

Петто лице гратис плаќа само превоз

Шесто лицегратис плаќа само превоз

Прво и второ дете од 02-12 год. добива 50% попуст на трето и четврто легло

Дете до 2 год. Бесплатно (без седиште)

Сите попусти за деца, трето и четврто лице важат при сместување со две возрасни лица

Само автобуски превоз 110 еур за возрасни, 65 еур за деца до 12 год.- повратна карта

Само автобуски превоз  80 еур за возрасни, 45 еур за деца до 12 год. – еден правец

За користење на аранжман со сопствен превоз се одбива 45 еур за возрасни, 25 еур за деца

Напомена: Oбезбедено е трансфер од пристаниште-вила-пристаниште на денот на пристигнување и заминување

Во случај на промена на часот на поаѓање/враќање од страна на  бродската компанија,  агенцијата го задржува правото за промена на часот на поаѓање/враќање во согласност со промените на бродската компанија

ОПИС НА СТУДИЈА – ВИЛА ПАНОС

 

Студио “B”                                                                  (1/3) 3 лица
Се наоѓа на приземје.Има 3 поединечни кревети.Студиото е со поглед кон дворот.Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI.Има сопствен балкон.

Студио “C”                                                                  (1/3) 3 лица
Се наоѓа наприземје.Има 3поединечни кревети.Студиото е со поглед кон дворот.Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI.Има сопствен балкон.
Студијата B и C  се една до друга и имаат соседни балкони.

Студио “D”                                                                  (1/2)+1 3 лица
Се наоѓана приземје.Има 2 поединечни кревети со можност за дополнителен кревет.Студиото е со поглед кон базен.Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI. Има сопствен балкон.

Студио “Е”                                                                  (1/2) 2 лица
Се наоѓа наприземје.Има 2 поединечни кревети.Студиото е со поглед кон базен.Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI. Има сопствен балкон.

Студио “F”                                                                  (1/2) 2 лица
Се наоѓа на приземје. Има 2 поединечни кревети.Студиото е со внатрешен поглед кон градина. Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар, плински уред за готвење, клима (вклучена во цената), тоалет со туш, сеф, WI-FI. Има сопствен балкон.

Студио “K”                                                                  (1/2) 2 лица
Се наоѓана приземје.Има голем дупол кревет.Студиото е со поглед кон базен.Студиото има комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI. Има сопствен балкон.

Студио “5”                                                                  (1/2) 2 лица
Се наоѓа  на 1 спрат.Има 2 поединечни кревети.Студиото е со поглед кон планина.Студиото има комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI. Има сопствен балкон.

Апартман “G”                                                             (1/3) 3 лица
Се наоѓа  на 1 спрат.Има 3 кревети.Тоа е апартман со 1 соба во која има 2 кревети и дневен престој каде има уште еден кревет.Има кујна,фрижидер.Апартманот е со внатрешен поглед кон градината.Апартманот има комплетно опремена кујна со кујнски инвентар,плински уред за готвење,клима (вклучена во цената),тоалет со туш,сеф,WI-FI. Има сопствен балкон.