Вила ” Posedonio ” – Полихроно 2018

1862

ВИЛА ПОСЕДОНИО 

Се наоѓа на  100м. од плажата , која располага со 1/2 +1 студија и 1 /4 апартмани опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ и клима . Студијата и апартманите се состојат од една спална и посебна кујна 

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

Попусти  и Доплати :

Цените се изразени во евра во денарска противвредност 1 еур = 62 мкд

 • Цените со * се однесуваат наПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (7 ноќевања со вклучен превоз);
  – За сопствен превоз од цената се одбива 15 евра
  •           Цените вез * се однесуваат на НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН за 7 ноќевања;
  -Доплата за превоз 35 евра за возрасни и 25 евра за деца до 12 години
  •           За уплатени два последователни аранжмани 7+7 се одобрува 10% ПОПУСТ на вториот аранжман;
  •           Трето лице (во студио) – БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз (при сместување со две возрасни лица);
  •           Трето и четврто (во апартман) – БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз (при сместување со две возрасни лица);
  •       Попустите и РАНИОТ БУКИНГ не се комбинираат;
  •           Користењето на клима уредот е вклучено во цената;
  •           Во студиата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
  •           Во цената не е вклучено патничко – здравствено осигурување;
  – Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)