Вила ” Sarizas ” – Сивири

1091

Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнска опрема), тоалет, балкон од кој се гледа прекрасното зајдисонце.

 

УСЛОВИ 

  • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
  • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
  • При сместување во апартманите 1/3+1 и 1/4+1 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
  • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
  • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
  • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
  • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%