Вила ” Sirtaki ” – Сивири

886

Вила  Сиртаки  се наоѓа во Сивири, на околу 200 метри од плажа, Вилата располага со 1/3 студиа кои се состојат од две оддделни соби (спална со два кревети и уште една просторија каде е кујната и има еден кревет ) бања, ТВ и клима уред чие користење е вклучено во цената. Студијата се на прв спрат.

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања ,плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари

На промо цените не следува попуст.

 Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Сивири чини:

– Возрасни: 35€ од Скопје04:00 h

– Деца од 2 до 11,99 години: 25€ од Скопје

    – Деца до 2 години бесплатно – не користи седиште

  ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст

* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети)
* Превозот ги симнува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,