Вила ” STEFI ” – Ксамил 2021

807

 КСАМИЛ е туристичко место на југот на Албанија која се води како недопрена природа со тиркизно Јонско Море , мирно место идеално за вашиот одмор .

Студија и апартмани СТЕФИ се наоѓаат на 80 метри од прекрасната песочна плажа Бела Виста и на 100 метри од центарот на градот .

Располага со 1/3   соби , како и 2/4 апп и  2/6 апп опремени со кујна , фрижидер, тв , тоалет , клима и тераса .

Климата е вклучена во цената .

10 % ПОПУСТ ДО 15/04/2021 – МИНИМУМ 50% УПЛАТА

15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 14:00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот.