Вила ” Teo ” – Олимпик Бич 2018

737

Villa Teo Се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден).

 

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 еур превоз.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс не се враќа.
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.

-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.

  • Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);
  •  Превозот чини:35 еур за возрасни

                                 25 еур за деца од 2 до 12 години

                                  Деца до 2 години бесплатно