Вилa ” Михалис”- Неа Флогита 2018

4686

Вила МИХАЛИС–Неа Флогита 2018

Локација : Апартманите се наоѓаат на сама плажа..Сите апартмани имаат една спална соба (со по два единечни кревета), и една просторија со опремена кујна и два единечни кревете , ТВ бања и тераса со поглед на море и клима уред вклучен во цената.Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

ПРВИТЕ ТРИ СМЕНИСЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ  И  НЕ СЕ ОДБИВА ЗА ПРЕВОЗ!

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ (6,7*),вклучуваат наем на АПП и превоз по лице.

Сместувањето за трето и четврто лице во 1/4  е БЕСПЛАТНО,  плаќаат  само превоз.

Доколку се користи сопствен превоз  (7*), цените се намалуваат за 15€ по лице освен за првите три смени .

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН (8,9)превозот се доплаќа.

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

Превозот чини: 35€ за возрасни ,25€ за деца од 2 до 12 години,Деца до 2 години бесплатно

Тргнување од Скопје: 07:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска.

Превозот Ве остава до  најблиската локација на вилата,  каде може да застане и да се паркира.

НАПОМЕНА:

  • Воапартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимумедно дете до 5,99 години;
  • Сместувањето во апартманите е во 14:00 (по локално време);
  • Напуштање нa апартманите е во 09:00 (по локално време);
  • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
  • За хигиената воапартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
  • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
  • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
  • Задолжително патничко осигурување.
  • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.