Куќа за продажба – Аспровалта

79

Информации за објектот:

  • Тип на објект: Куќа/76м2
  • Град: Аспровалта
  • Населба: Аспровалта
  • Локација:во близина на градот 
  • Површина: 233 m2
  • Бр. соби:
  • Година на градба:
  • Кат:  приземје
  • Наместен: 
  • Парно:

Шифра: 418 Куќа во Аспровалта во мирен дел и одалеценост од море 800 метри .Целата површина е 233 м2 , а на куќата е 76 м2 .Составена е од дневен престој со кујна , две посебни соби и бања, големи балкони .опремена е со сите електрични апарати , клима уред , соларен систем .За сите оние кои сакаат мир и тишина со панорамски поглед кон морето .

                                 Продажна цена  – 79,000 €

За повеќе инфорации пратете е-маил на : [email protected]