Мезонета- Аспровалта

237

Информации за објектот:

  • Тип на објект: Куќа/мезонета /158м2
  • Град: Аспровалта
  • Населба: Аспровалта
  • Локација:во близина на градот 
  • Површина: 208 m2
  • Бр. соби:
  • Година на градба:2008
  • Кат: високо приземје +кат
  • Наместен: 
  • Парно:

Шифра: 440  Меонетата се состои од подрумска просторија од 58 м2 , приземје од 50 м2 и кат од 50 м2 .Располага со дневна соба со кујна , 4 одделни соби , две бањи и внатрешни скали за на кат и за подрумската просторија.Мезонетата има големи тераси , во склопот  на дневниот престој има камин.Дворот е уреден со зеленило и место за скара што претставува идеално место за одмор.

                                       Продажна цена  – 167,000 €

За повеќе инфорации пратете е-маил на : [email protected]