Неа Врасна – мај / јуни

940

Промотивни цени за Неа Врасна

мај / јуни

Вила Геракина и Вила Јоргос

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни  студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената.

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

НАПОМЕНА :

Цените  се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3  лице  плаќа само  35

 Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата .

ПРЕВОЗ – 35 повратен билет за возрасни                                     

                –  25   за деца од 2-12 год

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште