Неа Врасна – јули 2019

700

Промотивна понуда за месец Јули

Неа Врасна и Аспровалта

Наем на 1/2 студио -175 евра

Термин – 01/07- 06/07/2019

Понудата се однесува за Вилите во Неа Врасна и Аспровалта

кои можете да ги погледнете во делот

СОПСТВЕН ЗАКУП

  • Вила Геракина
  • Вила Јанис
  • Вила Јоргос
  • Вила Леона
  • Вила Рита

Понудата е за 6 дена ( 5 ноќи ) – наем на студио

Доплата за превоз :

  • 35 евра за возрасни – повртен билет
  • 25 евра за деца од 2-12 год .
  • дете до 2 год. бесплатно без седиште