Промотивна понуда – Неа Врасна

425

Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува иделано место за фамилијарен одмор, на 800 метри од Неа Врасна се наоѓа Аспровалта .

Промотивни понуди :

Неа Врасна – термин 24/05-31/05 – 3400 денари  по лице (пакет аранжман)

7 ноќевања и превоз

Вила Рита се наоѓа мна 20 метри од плажа , секое студио е комлетно опремено со кујна, таолет , балкон , Wi-FI и клима која се доплаќа во самиот објект.Вилата располага со 1/2 , 1/3  и 1/4 студиа на приземје и прв кат.

–  Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во агенција )