Сончев Брег – промотивно – Бугарија 2019

2265

ПРОМОЦИЈА  ЛЕТО 2019 – СОНЧЕВ БРЕГ – БУГАРИЈА, ТЕРМИНИ И ХОТЕЛИ ПО ИЗБОР

Во цената за хотел Ревиера Блу е вклучено:

*Број на ноќевања на база All inc. со вклучен автобуски превоз

* Хотелот располага со ресторан , лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студија и апартмани , луксузно опремени со ТВ со кабелска , ладилник, централна клима, тоалет, балкон. Студијата и апартманите имаат и кујна ,комплетно опремена.

Програма за All inc. :
* 3 главни оброка + ужина – шведска маса , неограничено конзумирање на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло во периодот од 10 – 22 часот.
* Едно дете до 12 години – бесплатно , плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години – се наплаќа како за 3 возрасни лица.
*Доплата за туристичка такса за хотел Ревиера Блу – 5 евра за целиот престој –  во агенција.

Во цената за Хотел Верис е вклучено: 

*Број на ноќевања на база ноќевање со појадок со вклучен автобуски превоз

* Хотелот располага со ресторан , лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .

Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студија и апартмани , луксузно опремени со ТВ со кабелска , ладилник, централна клима, тоалет, балкон.

*Појадокот е на база шведска маса

* Едно дете до 12 години – бесплатно , плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години – се наплаќа како за 3 возрасни лица.
* Доплата за туристичка такса  во хотел Верис – 2 евра од ден – на рецепција   

Во цената за Хотел Беатрис  е вклучено:

*Број на ноќевања на база ноќевање со појадок со вклучен автобуски превоз

* Хотелот располага со ресторан , лоби бар, рецепција, базен со   лежалки и чадори, Wi-Fi .

Во склоп на хотелот има , студија и апартмани , луксузно опремени со ТВ со кабелска , ладилник, клима, тоалет, балкон.

*Појадокот е на база шведска маса

* Едно дете до 12 години – бесплатно , плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години – се наплаќа како за 3 возрасни лица.
* Доплата за туристичка такса  во хотел Беатрис– 2 евра од ден – на  рецепција       

* Организиран превоз – секој ден.  

 Цена: 2790 ден повратен билет, за деца до 12 години – 1860 денари.


* Бројот на ноќевања и терминот си го одредувате сами согласно Вашите можности
* Промоцијата важи до пополнување на капацитетите.