Специјална цена за крај на летната сезона – Неа Врасна

597

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Понудата се однесува за термин од 13/09-20/09

Услуга – 7 Ноќевања  и превоз

Цена – 69 евра по лице

3 и 4 лице плаќаат само превоз

Вила Рита , Вила Геракина, Вила Костас и Вила Јоргос (сликите од вилите можете да ги погледнете во делот СОПСТВЕН ЗАКУП )

  • НАПОМЕНА
  • –  Цените се дадени  за 7 ноќи и  вклучен превоз
  •  –  Доколку се оди со сопствен превоз цената не се намалува
  • –  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
  • –  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет,      т.е. број на легла.
  • –  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат       во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
  • –  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
  • – Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute или Happy day  понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената