Хотел ” Blue Sea 4* “- Кушадаси

336

Хотелот BLUE SEA 4* е лоциран на 2 мин. пешачање од плажата Ladies Beach и на 3 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби. Карактеристики на хотелот: Wi-Fi интернет, Лоби бар, Ресторан, Паркинг, Сеф, Градина, 24 ч. Рецепција. Собите располагаат со: Клима, Сопствена бања, Фен, Wi-Fi интернет, ТВ, Балкон, Телефон.

Услови под кои важи аранжманот

Во цената се вклучени 10  ноќевања со појадок и вечера (полупансион) и превоз со високо туристички автобус на релација Скопје – Кушадаси – Скопје .

Дете од 0-5,99 г. (плаќа само превоз – 60 ЕУР ) , второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 г. 20 % попуст.

Напомена :

  •  Климата е вклучена во цената
  •  Поаѓањето за Кушадаси е еден ден пред терминот даден во табелата во 10 ч.