Хотел Flora 4* – Боровец 2019/2020

131

FLORA 4* – Боровец 

 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 | 05.03-31.03.2019
Цени по соба за 1 ноќевање  01.12-17.12.2019  18.12-25.12.2019  26.12-03.01.2020  04.01-04.03.2020
ПОЛУПАНСИОН  12.03-31.03.2020  05.03-11.03.2020
Еднокреветна соба 
1 возрасен                       49€                       58€                       119€                          74€
Двокреветна соба 
2 возрасни                      63€                       74€                      125€                           97€
3 возрасни                       85€                      100€                        169€                          131€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                        63€                        74€                       125€                           97€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                       63€                         74€                       125€                            97€
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                       63€                        74€                       125€                           97€
Јуниор сјуит (2+1)
2 возрасни                       69€                       81€                       132€                         103€
3 возрасни                       94€                      110€                        178€                         140€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                        69€                        81€                       132€                         103€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                        69€                        81€                        132€                         103 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                       69€                        81€                        132€                         103€
Едноспален апартман (2+2)
2 возрасни                       83€                        98€                       154€                          120€
3 возрасни                       111€                      132€                       208€                         162€
4 возрасни                      140€                      166€                       262€                        204€
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.)                        83€                        98€                       154€                         120€
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.)                       83€                       98€                       154€                         120€
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                        83€                        98€                       154€                          120€
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.)                        99€                      117€                       185€                         144€
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.)                      111€                      132€                        208€                         162€
1 возрасен + 3 деца (2-11.99 год.)                     99€                      117€                        185€                         144€

Во цената е вкучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес

Дополнителни услови :

Деца до 1.99 год. – бесплатно

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден