Хотел “Melike 3* “- Кушадаси 2018

841

Хотелот MELIKE  се наоѓа на 50 metri одалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1 км. oд центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 72 соби повеќето со поглед на море, има надворешен базен со бар , соба за забава со пикадo и пинг понг.

Карактеристики на хотелот:

  • 24 часа Рецепција
  • Лоби Бар – Сопствена бања
  • Базен – Сеф
  • Градина -Телефон
  • Ресторан
  • Снек Бар
  • WI- FI
  • Менувачница

 

. Услови под кои важи аранжманот

Во цената се вклучени 10  ноќевања со појадок превоз со високо туристички автобус на релација Скопје – Кушадаси – Скопје .

Дете од 0-5,99 г. (плаќа само превоз – 60 ЕУР ) , второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 г. 20 % попуст.

Напомена :

  •  Климата е вклучена во цената
  •  Поаѓањето за Кушадаси е еден ден пред терминот даден во табелата во 10 ч.