Хотел – Grami 3* – Банско 2019/2020

590

Хотел ГРАМИ 3*
Зима 2019/20

GRAMI 3* – Банско
 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
 10% за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020
Вид на сместување 11.02-31.03.2020
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+1             19,00 €        21,00 €               36,00 €
Апартман 2+2              20,00 €           22,00 €                38,00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+1              25,00 €                 27,00 €                   41,00 €
Апартман 2+2              26,00 €                 28,00 €                   43,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
Дополнителни услови : 
 Деца до 6.99 год. – бесплатно
 Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден