Хотел Mura 3*- Боровец 2019/2020

676

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

MURA 3* – Боровец

www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување
Двокреветна соба – стандард 2+1           33,00 €               60,00 €                33,00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1            36,00 €              63,00 €                36,00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
 Деца до 2.99 год. – бесплатно
 Прво и второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
 Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден