Aпартман во Аспровалта

36

Информации за објектот:

 • Тип на објект: Апартман  
 • Град: Аспровалта 
 • Населба: Аспровалта 
 • Локација:Центар
 • Површина: 65 m2
 • Бр. соби:
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: 
 • Парно: Да
 • Паркинг :

Шифра: 500 Апартман во Аспровалта со вкупна површина од 65 м2 на трет кат од станбена зграда .Апартманот се состои од дневска соба со кујна , плус две засебни соби , бања и голема тераса .Опремен со сите електрични апарати ,радијатор , и климатизиран . Апартманот е на прва линија кон море .

                                             Цена за продажба – 98,000€

За повеќе инфорации пратете е-маил на : vesna_tours@yahoo.com