Атос

Вила ” Anastasia ” – Неа Рода 2019

НЕА РОДА - Вила „Anastasia“ -20% попуст за целосна уплата до 01.12.2018 Живописното приморско место Неа Рода  е вистинскиот избор за сите кои се уморни од...

Вила ” Maria ” – Јерисос 2019

ЈЕРИСОС- Вила „Maria“ -20% попуст за целосна уплата до 01.12.2018 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос. Градот во...

Најпродавани аранжмани