Атос

Апартхотел ” Lazaridis ” – Неа Рода 2019

НЕА РОДА- Апартхотел „Lazaridis“ -10% попуст за целосна уплата до 01.02.2019 На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак...

Вила ” Eleni ” – Неа Рода 2019

НЕА РОДА- Вила „Eleni“ -10% попуст за целосна уплата до 01.02.2019 Вилата „Eleni“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар, на само 50 метри од плажата во...

Најпродавани аранжмани