Атос

Апартхотел ” Lazaridis ” – Неа Рода 2019

НЕА РОДА- Апартхотел „Lazaridis“ -10% попуст за целосна уплата до 01.02.2019 На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак...

Вила ” Maria ” – Јерисос 2019

ЈЕРИСОС- Вила „Maria“ -10% попуст за целосна уплата до 01.02.2019 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос. Градот во...

Најпродавани аранжмани