Зима

Хотел Mountain Paradise 4* – Банско 2019/2020

Локација : 300 м од жичарницата Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба...

Хотел Murite 4* – Банско 2019/2020

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2019) : 20% за резервација и уплата до 30.09.2019  15 % за резервација...

Хотел Perun Lodge 4*- Банско 2019/2020

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско   PERUN LODGE 4* – Банско www.perunlodge.bg Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 15% попуст...

Хотел Perun & Platinum Casino 4* – Банско 2019/2020

Локација : 350 м од жичарницата Хотел со стандарден квалитет, еден од најбараните во зимскиот период. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во...

Хотел Regnum 5* – Банско 2019/2020

Локација : 400 м од жичарницатаПрекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. Сите апартмани се луксузно...

Хотел Sunrise 4* – Банско 2019/2020

Локација : 300 м од жичарницата Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот,...

Најпродавани аранжмани