Лето 2017

Вила ” Posedonio ” – Полихроно 2018

ВИЛА ПОСЕДОНИО  Се наоѓа на  100м. од плажата , која располага со 1/2 +1 студија и 1 /4 апартмани опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ...

Вила ” Kalias ” – Неа Потидеа 2018

Локација:      40м.оддалеченост од плажа  во централниот дел на Неа  Потидеа. Сместување:  Шесткреветен апартман  во ниско приземје.(две спални со брачен кревет и во кујна кауч на...

Вила ” Isi Lux ” – Неа Потидеа 2018

Вила “ISI Lux” се наоѓа нa само 20m oд плажа и во непосредна близина на хотел "Potidea Golden Beach"  Вилата е комплетно реновирана во 2017 год. Располага со 1/3 студија, /2+1/...

Вила ” Evi 2 “- Неа Каликратија 2018

Ново во нашата понуда-Неа Каликратија, оддалечено само 40 км од Солун, првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра. Градот кој...

Вила ” Evi 1 ” – Неа Каликратија 2018

Ново во нашата понуда-Неа Каликратија, првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра оддалечено само 40 километри од Солун. Градот кој...

Вила ” Zorbas “- Неа Флогита 2018

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во строгиот центар на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /3+2/, три легла во кујната и брачен кревет...

Најпродавани аранжмани