Лето 2017

Хотел ” Melburn ” – Паралиа

Хотел МЕЛБУРН - Паралиа Xoтел  Melburn во  Паралиа  се наоѓа на  3 мин од плажа .Располага  со 1 / 2 студиа, 1 / 4 и...

Вила ” Maria ” – Неа Флогита

Вила Maria- Неа Флогита  Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно дизајнирани,...

Вила ” Brothers ” – Неа Потидеа

Вила BROTHERS - НЕА ПОТИДЕА Локација:        60 м.оддалеченост  од плажа  во централниот дел на Неа  Потидеа. Сместување:  Апартмани  со четири  и три кревета  (француски кревет и...

Вила ” Rania ” – Скала Потамиа

Вилата се наоѓа во Скала Потамиа на околу 50-тина  метри од една од најубавите плажи на островот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4 аппартмани...

Вила “Albatros ” – Лименас

Тасос е најсеверниот остров во Егејскиот архипелаг, кој поради својата раскошна убавина и бујна вегетација популарно е наречен „зелениот дијамант“. Убавината на Тасос е...

Хотел ” Ismini ” – Амулиани

Амулиани е прекрасен мал остров на Егејско море, и е единствен населен во северниот дел на Грција. Со големина од 4,5км2 изобилува со прекрасни плажи:...

Најпродавани аранжмани