Лето 2017

Вила ” Kostas ” – Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за...

Вила ” Regina ” – Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за...

Вила ” Maria ” – Неа Флогита

Вила Maria- Неа Флогита  Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно дизајнирани,...

Вила ” Brothers ” – Неа Потидеа

Вила BROTHERS - НЕА ПОТИДЕА Локација:        60 м.оддалеченост  од плажа  во централниот дел на Неа  Потидеа. Сместување:  Апартмани  со четири  и три кревета  (француски кревет и...

Вила ” Hristos “- Сивири

Вила HRISTOS Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон...

Вила ” Ilijas ” – Пефкохори

Вила  ИЛИЈАС – Пефкохори   Локација:50м. од плажа, во центарот на градот. Сместување : 4 креветни апартмани. Опременост:Комплетно опремена кујна, одделна спална соба, бања, сателитска ТВ, клима ...

Најпродавани аранжмани