Лето 2017

Вила ” Rita ” – Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за...

Вила ” Lenka ” – Олимпик Бич

Вила Ленка се наоѓа на 350 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна,сателитска ТВ, клима (за...

Вила ” Bouzalis ” – Неа Флогита

Вилата „Athanasios Bouzalis”  е лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита, пред оазата палми кои го разубавуваат центарот на ова симпатично туристичко место и...

Хотел ” Paskali 2* “- Саранда

Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште. Напомена : –      ...

Вила ” Ana ” – Неа Флогита

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со поплочено шеталиште кое е...

Вила ” Maria ” – Ханиоти

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу130m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3студија соредовни легла, како и 1/3+1студија со 3редовни и 1дополнително...

Најпродавани аранжмани