Лето 2017

Вила ” Galeri ” – Aмулиани

Амулиани е прекрасен мал остров на Егејско море, и е единствен населен во северниот дел на Грција. Со големина од 4,5км2 изобилува со прекрасни плажи:...

Хотел ” Vinogradi 3* ” – Будва

Хотел Vinogradi 3* се наоѓа на одлична локација во централниот дел во Будва на само 50м од главниот булевар и 150м од добро познатата...

Вила ” Laki ” – Будва

Вила “Laki” се наоѓа во централниот дел на Будва на улица Мајнски пут на која што се наоѓаат повеќе хотели, ресторани, супермаркиети и на околу...

Вила ” Trifon Panorama ” – Сарти

Куќата „Трифон Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветни и петкреветни апартмани. Секоја...

Вила ” Papus ” – Сарти

Студијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море. Куќата располага со  трикреветни студија на втор кат,  француски  и еден...

Вила ” Christina ” – Ханиоти

Апартмани "Christina" - Ханиоти Приземје + 1 кат + 2  кат  Капацитет: 10 соби од 30 во целиот објект (6 на приземје + 4 на 1 кат),...

Најпродавани аранжмани