Лето 2017

Вила ” Iliadou ” – Неа Флогита

Неа Флогита е крајбрежно село во Халкидики- Грција, на 52 км од Солун и 6 км од Неа Модања. Поголемиот дел од селото е на само...

Вила ” Argo ” – Неа Плагија

Неа Плагија е типично грчко приморско селце, од каде почнува прекрасна песочна плажа, долга околу 6-7 километри, се до Неа Модања. Малечко, интимно и мирно...

Вила ” Memfis ” – Калитеа

 Вилата Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа во пешачката зона, окружена со голем број на продавници, кафетерии и таверни. Вилата е оддалечена...

Хотел ” Santur 3* ” – Кушадаси

Хотелот SANTUR 3* се наоѓа на 50м. оддалеченост од центарот на Кушадаси и на 300 м. од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 60...

Хотел ” Merry 4* ” – Кушадаси

Хотелот MERRY 4* се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach и на 18 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага...

Хотел “Golden Gate 3* “- Кушадаси

Хотелот Golden Gate 3* се наоѓа на околу 300 метри одалеченост од Ladies Beach и на околку 2 км од центарот на Кушадаси. Хотелот...

Најпродавани аранжмани