Лето 2019

Вила ” Mediteran ” – Неи Пори 2019

Вила "MEDITERAN" - Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 3-то и 4-то лице во апартман со една       ...

Хотел Ориент – Голем, Драч – Албанија 2019

ЛЕТО 2019 ХОТЕЛ OРИЕНТ - ГОЛЕМ - ДРАЧ - АЛБАНИЈА Хотел Ориент сe нaoѓa вo населба Голем на 6km oд Драч - Албанија. Хотелот e на 50m од плажа во мирна населба  наменет...

Сончев Брег – промотивно – Бугарија 2019

ПРОМОЦИЈА  ЛЕТО 2019 – СОНЧЕВ БРЕГ – БУГАРИЈА, ТЕРМИНИ И ХОТЕЛИ ПО ИЗБОР Во цената за хотел Ревиера Блу е вклучено: *Број на ноќевања на база...

Вила ” Leona ” – Аспровалта 2019

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио....

Вила ” Rita ” – Неа Врасна 2019

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за...

Вила ” Jorgos ” – Неа Врасна 2019

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за...

Најпродавани аранжмани