Лето 2019

Вила ” Gerakina ” – Неа Врасна 2020

                                   Вила Геракина - Неа Врасна   Неа Врасна се...

Вила ” Јanis ” – Неа Врасна 2020

Вила Јанис - Неа Врасна Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и...

Вила “Mia” – Аспровалта 2020

                              Вила  Миа - Аспровалта  Вила Миа се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби ...

Вила ” Filoxenia “- Неа Врасна 2020

ВИЛА FILOXENIA - НЕА ВРАСНА  Неа Врасна се наоѓа во залвот Strimonikos,карактеристична е по долгата песочна плажа,убавото море,многубројните таверни,ресторани и забавни паркови за најмалите.Мирниот одмор...

Вила ” La Mirage “- Паралија 2020

                                      Вила LA MIRAGE- Паралија    Вила „ LA...

Вила ” Аndonis “- Неа Врасна 2020

Вила Андонис - Неа Врасна Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото...

Најпродавани аранжмани