Лето 2021

Вила ” Vrahos “- Kаламици 2021

Куќа „Врахос“ е лоцирана на самото шеталиште, на прекрасната плажа во Каламици. Сите соби имаат отворен, прекрасен поглед кон море. Веднаш до неа има...

Вила ” Mарко “- Будва 2021

Будва е приморски град во Црна Гора. Центар е на општината Будва и има 13,338 жители. Брегот околу Будва, наречен Будванска ривиера, е центарот на...

Хотел ” Grand Gold 4* ” – Кумбургаз 2021

Местото Кумбургаз се наоѓа на обалата на Мраморното море и на само 60км од еден од најубавите градови на светот, Истанбул. Местото е идеално...

Хотел “Diamond City 3* ” – Кумбургаз 2021

Хотели и одморалишта на Diamond City  е одличен избор за сместување во Кумбургаз. Овој модерен хотел, чија историја започна во 1990 година, има 90...

Хотел ” Blue World 4* “- Кумбургаз 2021

Хотел Вlue World  4*  на сама плажа, кој има своја приватна плажа,спа,базен,теретана. Сместувањето е во двокревенти и трокреветни соби. Програма на патување : ПРВ ДЕН–...

Хотел ” Marin Princess 5 * – Kумбургаз 2021

Истанбул! Местото што ги исполнува сите желби на светот и ви ги отвора портите кон непроценлива убавина, историја, шопинг и флерт на два континенти. На...

Најпродавани аранжмани