Острови

Хотел ” Ismini “- Aмулиани 2019

Хотел „Исмини“ Амулиани е прекрасен мал остров на Егејско море, и е единствен населен во северниот дел на Грција. Со големина од 4,5км2 изобилува со прекрасни...

Вила ” Mina`s Lux ” – Ипсос, Крф 2019

Лето 2019 – Крф – Ипсос Вила Минас Лукс Вила „Минас Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата...

Вила ” Magnolia ” – Ипсос, Крф 2019

ВИЛА МАГНОЛИЈА – Ипсос СТУДИО МАГНОЛИЈА – Ипсос Вилата Магнолија се наоѓа на 25 метри од плажата во Ипсос, додека студијата Магнолија се наоѓаат на 55...

Вила ” Eleni ” – Ипсос, Крф 2019

Лето 2019 – Крф Вила ЕЛЕНИ – Ипсос/Пирги Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата. Вилата е комплекс од...

Вила ” Dimitris ” – Ипсос, Крф 2019

Лето 2019 –Крф Вила Димитрис – Ипсос/Пирги Вилата Димитрис се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на само 300 метри од плажата. Вилата располага со шест...

Вила ” Catrin ” /G.Beach/ – Скала Потамиа, Тасос 2019

ВИЛА „CATRIN“ – GOLDEN BEACH - СКАЛА ПОТАМИА 2019 На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во...

Најпродавани аранжмани