Тасос

Хотел ” Rachoni Resort 3* ” – Скала Рахони

Скала Рахони се наоѓа на 11км западно од Лименас,опкружено со прекрасна природа и природни сенки распослани на песочната плажа.Идеално за релаксација и мирен одмор.Најубавиот...

Вила ” Catrin ” – Скала Потамија

  На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца,...

Најпродавани аранжмани