Пиерија

Хотел „Мelburn “ – Паралија 2020

     ХОТЕЛ МЕЛБУРН ПАРАЛИЈА 2020 Хотел Мелбурн се наоѓа на 250м од плажа. Располага со 1/4 апартмани кои се опремени со одвоена спална (со...

Вила ” Vangelis “- Лептокарија 2020

Вила "VANGELIS" – Лептокариjа  Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за 5...

Вила ” Mediteran “- Неи Пори 2020

Вила "MEDITERAN" - Неи Пори  Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани...

Вила “Elsa “- Неи Пори 2020

Вила "ELSA" - Неи Пори  Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, во близина на хотел Олимпик Бич. Структура...

Хотел ” Pantheon “- Олимпик Бич 2020

Хотел "PANTHEON" - Олимпик Бич Хотел“Pantheon”е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студудиа со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат пријатен, релаксирачки одмор...

Вила ” Sofia “- Олимпик Бич 2020

Вила "SOFIA" - Олимпик Бич  Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка, на самото шеталиште каде има многу ресторани, таверни, продавници... Вилата...

Најпродавани аранжмани